מוצרים לטלפון נייד

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הטלפון הנייד שלנו מעבר להיותו שימושי ביום יום דורש גם מוצרים משלימים אליו. מוצרים לטלפון הנייד יכולים להיות סוללה רזרבה, כיסוי או נרתיק, מדבקת מגן מסך או מגן לעדשת המצלמה. כל אלו ועוד מרכיבים את החלקים הנוספים שהטלפון הנייד שלכם צריך על מנת לשמור על שלמותו, תקינותו ולהגן עליו מפני נזקים שונים שיכולים לקרות. למעשה הטלפונים הניידים כיום חשופים לפגיעות ונזקים שונים ולכן מאוד חשוב לשמור עליו באמצעות מוצרים לטלפון הנייד. סוויטשי ישראל מביאה לכם מוצרים חדשים, אופנתיים ומלאי שיק הישר מהיבואן ובמחירים מנצחים, לכם נשאר רק לבחור.  

סוללה נטענת לטלפון נייד  

כאשר אתם נתקעים ללא יכולת להטעין את הטלפון וללא שקעים, אתם צריכים סוללה נטענת לטלפון נייד שתתן לכם מענה מדויק וברור לגביי הטלפון שלכם והטענתו מבלי לחשוש שמשהו נוסף יקרה לנייד שלכם או שתשארו ללא תקשורת עם העולם. את הסוללה ניתן לקחת לכל מקום ובכל זמן נתון, בתנאי שהטענתם אותה מחזור לילי של עד 24 שעות (תלוי גודל סוללה) וזה למעשה פותר לכם את בעיית החוסר טעינה וחיפוש השקעים. אצלנו בסוויטשי ישראל תוכלו למצוא מגוון רחב של סוללות מהחברות המובילות ובהספקים שונים ולרכוש כבר עכשיו סוללה נטענת לטלפון נייד מיבואן רשמי ובאיכות מדהימה. 

כבל טעינה לטלפון

כבל טעינה לטלפון חוסך לכם את הצורך לחפש ממישהו עזרה, לצורך העניין אם ובמידה ויש ברשותכם שקע חשמל ותושבת שמתחברת אליו תוכלו לשים את הכבל טעינה בו ולהטעין בנחת. הרבה מקומות היום כמו: אוטובוסים, מוניות או אפילו רכבת נמצאים עם אופציה להטעין את הנייד באמצעות כבל טעינה לטלפון שלכם בלבד מבלי לחבר עוד משהו, מקור האנרגיה מהכלי תחבורה עצמו ומשם ניזון הכבל. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מוצרים לטלפון נייד נוספים שיוכלו לשרת אתכם לכל מטרה ויהיו שימושיים. 

מגנט לטלפון ברכב  

אם חיפשתם דיבורית וגם מגנט לטלפון ברכב הגעתם למקום הנכון. אצלנו יש דיבורית וגם מגנטים  שונים לרכב ובכלל כל מיני אביזרים נוספים שתוכלו למצוא רק אצלנו כמו גם מוצרים לטלפון נייד וליום יום. מגנט לטלפון ברכב פותר את בעיית המיקום ושם את הטלפון שלכם במקום נוח, נגיש ופשוט כך שלא תצטרכו להסתבך או להרגיש אי נוחות במיקום הטלפון ברכב. הטלפון שלכם יהיה מול העיניים ותוכלו לבצע בו פעולות יומיומות שימושיות. אל תהססו ופנו אלינו עוד היום לקבלת מידע על המוצרים שיש לנו להציע בחנות ובאתר ונדאג לספק לכם את כל המידע הדרוש.