מתקן לרכב לפלאפון

שתף

השימוש בטלפונים ובטלפונים החכמים במיוחד, הפך בשנים האחרונות להכרחי והם מלווים אותנו כל היום. רק נסו לדמיין את עצמם בלי הטלפון שלכם ליום אחד – יש לכם שעון מעורר אחר? איך הייתם קוראים מיילים ומגיעים למקום שאתם לא מכירים בלי מערכת ניווט? ככל הנראה שהיו נוצרות לכם מספר בעיות לא קטנות בכלל. לטלפונים שלנו יש חשיבות גדולה לחיי היום יום אבל חשוב לזכור שגם טמונות בהם מספר סכנות. בעת נסיעה מדובר על הסחת דעת לכל דבר. כל צליל התראה על הודעה שנכנסת או שיחת טלפון פתאומית לוקחת את כל תשומת הלב שלנו מהכביש ואנחנו שולחים את היד לכיס או לתיק כדי להוציא ולראות מה קורה. לא רק שמדובר על פעולה מסוכנת, היא גם לא חוקית! אבל יש פתרונות פשוטים שיכולים לאפשר לנו לראות במבט חטוף אחד וזמין את מה שקורה על המסך מבלי להוריד את העיניים מהכביש. הפתרון הטוב ביותר לכך הוא מתקן לרכב לפלאפון.

מתקן לרכב לפלאפון סוויטשי

אנחנו בחברת סוויטשי ישראל משווקים את מוצריה של חברת switchy המוכרת ואהובה, ברחבי הארץ ומאפשרים לכם לבחור מבין הסוגים הרבים של מתקנים לניידים לרכב שהיא מייצרת. מתקן לטלפון לרכב מאפשר לכם לראות את הטלפון בכל רגע ובנוחות ולהמשיך להפיק ממנו תועלת גם בנסיעה. מתקן לטלפון לרכב יאפשר שימוש נוח באפליקציות כמו וויז וגוגל מפות כאשר תוכלו לראות את המפה מולכם. מתקן דיבורית לרכב מאפשר לענות לשיחות הטלפון על רמקול בקלות גם עם הפקודות הקוליות של הטלפון ולראות בקלות מי מחייג או שולח הודעה. מתקן דיבורית לרכב הוא גם חוקי ומותר להשתמש בו כאשר הטלפון על רמקול.

מתקן טעינה לרכב

סוויטשי מציעה גם מספר מתקני טעינה לרכב – מטעני שקע למצת, כבלי USB ומתקנים טעינה אלחוטית. מתקן טעינה לרכב מנצל את זמן הנסיעה להטענה ואתם לא צריכים תמיד לזכור להטעין את הטלפון לפני יציאה. רבים מסוגי המתקנים של סוויטשי באים בתצורת מתקן מגנט לרכב. תצורה זו של מתקן מגנט לרכב מאפשרת להניח את הטלפון בנוחות בלי חיבורים מסובכים בחוזקה ובמספר זוויות. מתקן לרכב לפלאפון קונים מסוויטשי לאיכות בלתי מתפשרת במחירים שווים לכל כיס.