רמקולים

שתף

מוסיקה נמצאת סביבנו בכל מקום – אנחנו פותחים איתה את הבוקר בשעון המעורר, מתקלחים ושירים, נוסעים לעבודה עם תחנת הרדיו האהובה עלינו, מקשיבים לה תוך כדי עבודה/ בישול/ ניקיון ופעולות שונות בבית ובגינה וכמובן גם באירועים משמחים כמו חתונות אך גם בישיבות קטנות בחצר עם חברים. לחלוטין אפשר לומר כי מוסיקה היא דרך חיים. אבל מה עושים במקומות שאין אפשרות לשמוע בהם מוזיקה? הרי ישנם תנאים מסוימים שלא ניתן לקחת איתנו בהם טלפונים או מערכות שמע מסוימות וכן לפעמים איכות השמע בנייד לא מספקת שמיעה שלא באוזניות (ובטח שרוצים שעוד אנשים ישמעו יחד איתנו). בדיוק כאן סוויטשי ישראל שנכנסת לתמונה עם רמקולים מתקדמים מבית חברת switchy הצרפתיה.

רמקולים ניידים איכותים

חברת סוויטשי switchy מובילה את עולם הטכנולוגיה באביזרים לטלפונים הניידים ומכשירי שמע מתקדמים. אנו בסוויטשי מתמחים באביזרים ניידים וקטנים שניתן לקחת לכל מקום בלי בעיות ובהם משולבות טכנולוגיות כנגד מים ולכלוך וכן סוללות ארוכות טווח והטענה מהירה. רמקול נגד מים של סוויטשי מתחבר אל הטלפון הנייד (רמקול בלוטוס) בלחיצת כפתור ומפיק צליל מדויק ואיכותי וכל זאת עם אטימות מלא כנגד נזקי מים – כן, כולל טבילה מלאה! עם רמקול נגד מים של סוויטשי אפשר ללכת לים ולבריכה בלי חשש שייהרס ולהמשיך להנות מהמוסיקה האהובה עליכם. הרמקולים של סוויטשי מבטיחים לכם איכות בלתי מתפשרת בייצור אירופאי העומד בכל תווי התקן המקומיים המחמירים.

רמקול בלוטוס – די לכבלים!

הגיע הזמן להשתחרר מהכבלים ולהתקדם לטכנולוגית בלוטוס מתקדמת המאפשרת שמע איכותי מכל מקום ובלחיצת כפתור אחת. רמקולי הבלוטוס של Switchy הם בעלי טווח קליטה גדול במיוחד המאפשר שמיעה ושליטה מרחבי הבית. רמקולי בלוטוס שימושיים גם כרמקול לאופניים ולפעילויות ספורט שונות שכן בשל גודלם הקטן ניתן להניח אותם בקלות בכל כיס הוא נרתיק ולשלוט בקלות מהנייד. רמקול מיני נייד הוא מוצר חובה לכל אוהבי המוסיקה והוא יאפשר למוסיקה ללוות אתכם לאורך כל היום. מחפשים רמקול מיני נייד ורמקול לאופניים? קונים סוויטשי! מותג אביזרי הטלפון המוביל בעולם – מוצרינו נמכרים ברחבי הארץ בחנויות סיטונאיות וחנויות הסלולאר המובילות במחירים מצוינים שמנצחים את כל המתחרים. סוויטשי – הבחירה החכמה והמשתלמת ביותר.