רמקול חיצוני

שתף

רוצים להנות מהמוסיקה האהובה עליכם בכל מקום אבל חוששים לקחת אתכם רמקולים עדינים שיכולים להיהרס מנזקי מים ומזג אוויר? הגיע הזמן להתקדם לרמקולים של סוויטשי Switchy ! חברת סוויטשי מייצרת מגוון עצום של אביזרים לטלפון חכמים וביניהם רמקולים חכמים ומתקדמים המאפשרים לשמוע מוזיקה באיכות מטורפת מכל מקום ובכל מקום. רמקול חיצוני של סוויטשי מגיע בכל מיני גדלים ותצורות ואתם יכולים לבחור את האחד שמתאים ביותר לאורח החיים שלכם – אוהבים ים ובריכה? בחרו ברמקול חיצוני מוגן מים, אוהבים לנסוע באופניים או ללכת לטיולים? רמקול חיצוני קטן עם תופסן ייעודי של סוויטשי יעשה בדיוק את העבודה.

רמקול חיצוני קטן ועוצמתי

סוויטשי switchy מציעה רמקולים קטנים במיוחד שניתן לקחת לכל מקום ולחבר בקלות על תיקים. ככה המוסיקה תוכל ללוות אתכם לאן שלא תרצו ללכת. וכמה שהוא קטן – ככה הוא עוצמתי. כאן באתר תוכלו לראות את הדגמים הרבים של סוויטשי ולבחור את האחד המושלם עבורכם. אנו מאפשרים משלוחים עד הבית או עד נקודות דרופ בוקס וכן איסוף עצמי לרבים מן המוצרים שלנו. כמו כן, תוכלו גם לקנות רמקול חיצוני גדול עם עוצמות מטורפות שיכולות להפוך כל מסיבה לחוויית חושים מטורפת. רמקול חיצוני גדול מאפשר חיבור בלוטוס אל הטלפון בלי שום כבלים בחיבור אל הטלפון ואפשרות לשימוש בסוללה בלי חיבור ישיר לחשמל. חלק מדגמי הרמקולים גם מאפשרים שימוש בכרטיסי זיכרון עם שירים כך שתוכלו להמשיך ולשמוע מוסיקה באיכות HD גם בלי הטלפון שלכם.

מוזיקה בים וביום גשום

בעזרת רמקול חיצוני מוגן מים תוכלו להמשיך ולהנות גם במקומות וזמנים שרמקולים ואוזניות אחרות לא מאפשרות. הרמקולים מוגני המים של סוויטשי הם בעלי תו תקן העומד בתקנון IPX7 המאפשר פעולה גם תחת מים. רמקול כזה יכול לפעול מעל ל10 שעות של נגינה ונטען בפחות משלוש שעות לטעינה מלאה. בסוויטשי תמצאו עוד מגוון עצום של אביזרים משלימים לטלפונים כמו אוזניות ניידות, מטענים, מתקנים לרכב, שעונים חכמים ועוד. סוויטשי מוכרת בכל העולם בזכות האיכות והאמינות שלה שנובעת משימוש ברכיבים משובחים ופיתוחים חדשניים המקדימים את זמנם. אנו מזמינים בעלי עסקים קמעונאים לרכוש  מאיתנו את המוצרים שלנו בעסקה משלמת במיוחד שתקדם את העסק שלכם.